Έπεσε η αυλαία μιας ακόμη επιτυχημένης διοργάνωσης - Στην ιστορία και ο 3ος Δημοκρίτειος Ημιμαραθώνιος

Απολύτως αντάξια της περσινής καθ’ όλα πετυχημένης διοργάνωσης, ήταν και η φετινή. Για τρίτη διαδοχική χρονιά ο Δημοκρίτειος Ημιμαραθώνιος αφήνει έναν εξαιρετικό συνολικό απολογισμό. Οι συντελεστές της διοργάνωσης και η πόλη της Ξάνθης, απέδειξαν πως είναι σε θέση να φέρουν σε πέρας μια σπουδαία διοργάνωση και να την αναδείξουν σε ένα  κορυφαίο γεγονός για την πόλη μας. Η αναγνώριση που χαίρει ο θεσμός, γεννά από όλους τους φορείς, θεσμικούς και εθελοντικούς καθώς και από τους χορηγούς, προσδοκίες για ακόμα μεγαλύτερες συγκινήσεις τα επόμενα χρόνια.

Πάνω από 1600 αθλητές-τριες κάθε ηλικίας από διάφορα μέρη της Ελλάδας, πρωταθλητές του ελληνικού στίβου στους δρόμους αντοχής και ημιαντοχής, δρομείς υγείας καθώς και μαθητές και Α.Μ.Ε.Α., όλοι τους με απίστευτο ενθουσιασμό κατέκλυσαν από νωρίς την κεντρική πλατεία της πόλης μας, δίνοντάς της ζωντάνια και παλμό που θύμιζε μία άλλη οπτική γωνιά των πραγμάτων. Στάθηκαν στη γραμμή της εκκίνησης, ξεπερνώντας κάθε μας προσδοκία και έλαβαν μέρος στον Ημιμαραθώνιο δρόμο, στον λαϊκό αγώνα των πέντε χιλιομέτρων και στον αγώνα των χιλίων μέτρων για μαθητές Δημοτικού και Α.Μ.Ε.Α.

Ο εξαιρετικά φιλικός για αγώνα καιρός, το χειροκρότημα ενθάρρυνσης του κόσμου προς τους δρομείς στην κεντρική πλατεία και κατά μήκος της διαδρομής, η παρουσία των διαφόρων συλλόγων, η εύκολη και όμορφη διαδρομή περιμετρικά της πόλης που έχει χαρακτηριστεί "Ξάνθη, η πόλη με τα χίλια χρώματα", η συνοδεία μουσικής κατά μήκος της διαδρομής, συνέθεσαν την εικόνα και αυτού του Δημοκρίτειου Ημιμαραθωνίου.

Περισσότερα...

Προκήρυξη παράλληλων αγώνων του 3ου Δημοκρίτειου Ημιμαραθώνιου Δρόμου

Ο Σύλλογος Δρομέων Ξάνθης “Xanthi Runners” σε συνεργασία με τον Α.Π.Σ. Διομήδης Βιστωνίδας, το Δήμο Ξάνθης, το Δήμο Αβδήρων και την Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας - Θράκης, προκηρύσσει μαζί με τον 3ο Ημιμαραθώνιο δρόμο άλλους δύο παράλληλους αγώνες, έναν λαϊκό αγώνα 5.000 μέτρων και ένα μαθητικό αγώνα 1.000 μέτρων για μαθητές δημοτικών σχολείων και Α.Μ.Ε.Α.

Περισσότερα...

Προκήρυξη του 3ου Δημοκρίτειου Ημιμαραθωνίου Δρόμου

Ο Σύλλογος Δρομέων  Ξάνθης “Xanthi Runners” σε συνεργασία με τον Α.Π.Σ. Διομήδης Βιστωνίδας, το Δήμο Ξάνθης, το Δήμο Αβδήρων και την Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας - Θράκης, προκηρύσσουν τον 3ο Δημοκρίτειο Ημιμαραθώνιο Δρόμο. Ο Δημοκρίτειος Ημιμαραθώνιος αποτελεί πλέον έναν αγώνα σταθμό τόσο για την ευρύτερη περιοχή της Θράκης, όσο και για ολόκληρη την Ελλάδα, με συμμετοχές αθλητών και από χώρες του Εξωτερικού. Η προσπάθεια για την όσο το δυνατόν καλύτερη διοργάνωση έχει ανταμειφθεί από το μεγάλο πλήθος συμμετοχών και ιδιαίτερα από τις πολύ θετικές εντυπώσεις των αθλητών.

Περισσότερα...

Φωτογραφικό υλικό από τον 2ο Δημοκρίτειο Ημιμαραθώνιο και τους παράλληλους Αγώνες

Μπορείτε να δείτε και να κάνετε λήψη των φωτογραφιών από τον σύνδεσμο https://goo.gl/1cVWlH

Ευχαριστούμε ιδιαίτερα τον Μάνο Μπαϊρα και τα μέλη της Φωτογραφική Λέσχης της ΦΕΞ Πασχάλη Ξανθόπουλο, Κυριακή Βασιλικού, Παναγιώτη Διαμαντίδη, Δέσποινα Καραπαπάζογλου, Κωνσταντίνο Κοτσώνη, Ευστάθιο Παπαδόπουλο, Ιωάννη Χατζηιωάννου, Θεόδωρο Βρεττό, Μαρία Μπολιαρίτη και Μαρία Σαρρίδου για τη φωτογραφική κάλυψη των αγώνων.

Ευχαριστήριο Μήνυμα προς όλους τους Εθελοντές του 2ου Δημοκρίτειου Ημιμαραθωνίου

Ευχαριστούμε από καρδιάς τους δεκάδες εθελοντές που συνέβαλαν καταλυτικά με την προσφορά τους στην επιτυχημένη διεξαγωγή του 2ου Δημοκρίτειου Ημιμαραθωνίου.

Κάθε ένας εθελοντής με τη δική του μέθοδο δράσης αποτέλεσε ένα ξεχωριστό και μοναδικό συνδετικό κρίκο στην αμοιβαία προσπάθεια που καταβάλαμε για να φέρουμε εις πέρας τις υψηλές απαιτήσεις του αγώνα. Με αλληλεγγύη, αλτρουισμό, αμοιβαιότητα και ανιδιοτελή κίνητρα όλοι οι εθελοντές μας αποτελέσανε μία αλυσιδωτή προσφορά βοήθειας ανεκτίμητη. Έδωσαν με την προσφορά τους τον δικό τους υπέροχο τόνο στον Αγώνα. Υποστήριξαν τους αθλητές, εργάστηκαν με προθυμία και όπου τους ζητήθηκε, κάλυψαν αδυναμίες και λάθη της διοργάνωσης. Με την παρουσία και την προσφορά τους διαφήμισαν με τον καλύτερο τρόπο τον 2ο Δημοκρίτειο Ημιμαραθώνιο σε όλη την Επικράτεια. Ανάμεσα στις αναμνήσεις των δρομέων από τον 2ο Δημοκρίτειο Ημιμαραθώνιο θα είναι χαραγμένο και το χαμόγελο κάποιου εθελοντή μας. Τα εγκωμιαστικά σχόλια που αποσπάσαμε ήταν πάρα πολλά και από πολλές πλευρές για τους γλυκύτατους εθελοντές μας.

Ευχαριστούμε θερμά για την υποστήριξη τους:

Περισσότερα...

2ος Δημοκρίτειος Ημιμαραθώνιος - Στον απόηχο των ιαχών μιας ακόμη επιτυχημένης διοργάνωσης

Ο 2ος Δημοκρίτειος Ημιμαραθώνιος γράφτηκε και αυτός στην Ιστορία. Η «επόμενη μέρα» ξημέρωσε με αισθήματα χαράς, υπερηφάνειας, ικανοποίησης και έντονης συγκίνησης από την μεγάλη επιτυχία που σημείωσε και φέτος η διοργάνωση. Τα φώτα της μεγάλης αυτής αθλητικής γιορτής έσβησαν για την πόλη μας και η κούραση της όλης προσπάθειας έδωσε τη θέση της στη γλυκιά ανάμνηση που άφησε σε όλα τα επίπεδα η επιτυχία της. Η φετινή γιορτή έσπασε ρεκόρ τόσο σε συμμετοχές, όσο και στο χρονόμετρο καταρρίπτοντας τον χρόνο της διαδρομής στην κατηγορία των ανδρών και των γυναικών.

Πάνω από 1800 αθλητές-τριες κάθε ηλικίας από διάφορα μέρη της Ελλάδας, πρωταθλητές του ελληνικού στίβου στους δρόμους αντοχής και ημιαντοχής, δρομείς υγείας καθώς και μαθητές και Α.Μ.Ε.Α., όλοι τους με απίστευτο ενθουσιασμό κατέκλυσαν από νωρίς την κεντρική πλατεία της πόλης μας, δίνοντάς της ζωντάνια και παλμό που θύμιζε μία άλλη οπτική γωνιά των πραγμάτων. Στάθηκαν στη γραμμή της εκκίνησης, ξεπερνώντας κάθε μας προσδοκία και έλαβαν μέρος στον Ημιμαραθώνιο δρόμο, στον λαϊκό αγώνα των πέντε χιλιομέτρων και στον αγώνα των χιλίων μέτρων για μαθητές Δημοτικού και Α.Μ.Ε.Α.

Ο εξαιρετικά φιλικός για αγώνα καιρός, το χειροκρότημα ενθάρρυνσης του κόσμου προς τους δρομείς στην κεντρική πλατεία και κατά μήκος της διαδρομής, η παρουσία των διαφόρων συλλόγων, η εύκολη και όμορφη διαδρομή περιμετρικά της πόλης που έχει χαρακτηριστεί "Ξάνθη, η πόλη με τα χίλια χρώματα", η συνοδεία μουσικής κατά μήκος της διαδρομής με την παράσταση να κλέβει το σαξόφωνο του Δραμινού μουσικού Αθανασιάδη Γεώργιο, συνέθεσαν την εικόνα και αυτού του Δημοκρίτειου Ημιμαραθωνίου.

Περισσότερα...

Οι Start Lists των αγώνων του 2ου Δημοκρίτειου Ημιμαραθώνιου

Δημοσιεύθηκαν οι Start Lists του 2ου Δημοκρίτειου Ημιμαραθώνιου και του Παράλληλου Αγώνα Δρόμου των 5 χλμ. Για την ταχύτερη εξυπηρέτησή σας κατά την παραλαβή του πακέτου συμμετοχής, δείτε τον αριθμό σας BIB και αναφέρετέ τον στη γραμματεία στου αγώνα.

Για την Start List του Ημιμαραθώνιου πατήστε εδώ.

Για την Start List του Αγώνα Δρόμου των 5χλμ πατήστε εδώ.

Η Start List του παράλληλου αγώνα Δρόμου 5χλμ.

 

BIB LAST NAME FIRST NAME CLUB
1000 ADAMIDOU TOULA  
1001 AFENTOULI AGGELIKI XANTHI RUNNERS
1002 AGGELAKOPOULOU IOULIA SYLLOGOS MARATHONODROMON LARISAS
1003 AKRIKIDOU DIMITRA A.S. GENESIS
1004 ALEXIADIS GIANNIS  
1005 ALEXOPOYLOY ANNA SEBAS KABALAS
1006 ALEXOUDI GIOTA  
1007 ALEXOUDIS ANTONIOS  
1008 AMOIRIDIS NIKOS CATE'S CROSSFIT XANTHI
1009 AMPATZOGLOU IOANNIS BATRAXOI
1010 ANAGNOSTOPOULOU KONSTANTINA CATE'S CROSSFIT XANTHI
1011 ANDREADOU MARIA CATE'S CROSSFIT XANTHI
1012 ANDREADOY MARIA LYKOI KEXAGIOGLOY
1013 ANGELIS SOTIRIOS  
1014 ANGELIS THEOFANIS  
1015 ANGELOPOULOU CHAROULA ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ
1016 ANTHOPOULOU SOULTANA ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ
1017 ANTONIADOU MARINA HAPPY AND FIT
1018 ANTONIOU KATERINA SPARTAKOS RODOPIS - SCIENCE TRAINING
1019 ANTONIOU VASO CATE'S CROSSFIT XANTHI
1020 APOSTOLIDIS CHRISTOFOROS ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
1021 APOSTOLIDOU NENA  
1022 APOSTOLOU ELENI  
1023 ARAMPATZIS STEFANOS ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
1024 ARVANITIDIS GIANNIS VENUS FITNESS CLUB
1025 ARVANITIDOU ATHINA GYMNASTIRIO EYEKSIA
1026 ASIMIDIS GIORGOS - MARIOS ΑΣΗΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ
1027 ASLANIDOU DIANA  
1028 ATHANASELIS GIORGOS  
1029 ATHANASIADIS LEONIDAS ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
1030 ATHANASIOU KONSTANTIA ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
1031 ATHANASOGLOU SOULA GYMNASTIRIO EYEKSIA
1032 ATMATZIDOU EFI GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1033 AVEROPOULOU THIRESIA A.S. GENESIS
1034 AVGEROU MARIA  
1035 AVRAMIDOY KYRIAKI  
1036 AVTZIS ARIS  
1037 AXIPOLITOS ATHANASIOS ΑΞΥΠΟΛΙΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1038 AXIPOLITOU STELA  
1039 AXTARIDOY FENIA  
1040 BAKA MARIA GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1041 BAKALAROU ANDRIANA 2I OMADA PROSKOPON KSANTHIS
1042 BAKATINAKI NADIA LYKOI KEXAGIOGLOY
1043 BALATLIAN ANTONIS 2I OMADA PROSKOPON KSANTHIS
1044 BARAKLIANOS ATHANASIOS ΜΠΑΡΑΚΛΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1045 BARAKLIANOS GEORGE ΜΠΑΡΑΚΛΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1046 BASILA GIOTA GYMNASTIRIO ELEMENT
1047 BATZIOU OURANIA  
1048 BAZOUKIS EVANGELOS  
1049 BERBEROGLOU ANASTASIA GYMNASTIRIO ELEMENT
1050 BERTOS GEORGIOS OFKA KSANTHIS
1051 BOKOURAKIS IOSIF  
1052 BOLLE CLEMENTINE YPSARION TRAIL RUNNERS
1053 BOURDOUNIS GEORGIOS XANTHI RUNNERS
1054 BOURMPOS NIKOLAOS ΜΠΟΥΡΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1055 BOZATZIDIS GEORGIOS  
1056 CHAIDOPOULOU AMALIA BATRAXOI
1057 CHALATI AYGERINI GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1058 CHALKIDIS NIKOLAOS VENUS FITNESS CLUB
1059 CHARALAMPIDIS NIKOLAOS ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1060 CHARALAMPIDIS GEORGIOS ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1061 CHARALAMPIDOU VALIA  
1062 CHARALAMPOPOULOU MARINA GYMNASTIRIO EYEKSIA
1063 CHARITAKIS GEORGIOS GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1064 CHASKI ERMIONI G.S. PROTEAS IGOYMENITSAS
1065 CHATZIANASTASIOU MARILENA ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
1066 CHATZIANTONIOY SAKIS DIONYSOS
1067 CHATZIFOTIADOU NICKY  
1068 CHATZIGEORGIOU COSTAS GALAXY
1069 CHATZIKONSTANTINOU SOTIRIA ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
1070 CHATZINIKOLAOY ANTONIOS P.S. O PIGASOS KSANTHIS
1071 CHATZIPARASKEUAS NIKOS ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΙΚΟΣ
1072 CHATZIVASILEIOU GEORGIOS RUNNINGTEAM ETHNIKOY ALEKS/POLIS
1073 CHAVRA OLGA  
1074 CHAVRA MARIA  
1075 CHIONIA KATERTZI GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1076 CHOURMOUZELI KRYSTALIA ΧΟΥΡΜΟΥΖΕΛΗ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ
1077 CHRISOVERGI MARIANNA CATE'S CROSSFIT XANTHI
1078 CHRISTIDIS PASCHALIS  
1079 CHRISTODOULOU KONSTANTINOS ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1080 DAGKA PINELOPI APOFKA KSANTHIS- ESCAPE FITNESS CENTER
1081 DAGKLI EVAGGELIA REX TRIATHLON TEAM
1082 DALAKLIDIS DIMITRIS 2I OMADA PROSKOPON KSANTHIS
1083 DALAKLIDOY XANTHIPPI ANIXNEYTES KSANTHIS
1084 DALAKOURA IOANNA CATE'S CROSSFIT XANTHI
1085 DALIKRIADOU MERI GYMNASTIRIO EYEKSIA
1086 DAMIANIDIS DAMIANOS  
1087 DARDAGIANNI STELLA VENUS FITNESS CLUB
1088 DASKALOPOULOS ATHANASIOS XANTHI RUNNERS
1089 DASKALOPOULOS GOMEZ REYES XANTHI RUNNERS
1090 DEDE TUGCE  
1091 DEDE ABDULHALIM  
1092 DEDE DAVUT  
1093 DEKALTSIDOY KATERINA ANIXNEYTES KSANTHIS
1094 DEKALTSIDOY VICKY ANIXNEYTES KSANTHIS
1095 DELIGIORGIS IRAKLIS  
1096 DELKOS KOSTAS  
1097 DELLIS CHRISTOS CATE'S CROSSFIT XANTHI
1098 DEMERTZI KIKI  
1099 DEVETZIS ATHANASIOS  
1100 DIAMANTIS IOANNIS SMOKE & STOP
1101 DIAMANTOULAKI NIKOLETA GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1102 DIMITRAKI LAMPRINI  
1103 DIMITRAKIS STAVROS  
1104 DIMITRIADIS IOANNIS BATRAXOI
1105 DIMITRIADIS MENELAOS GYMNASTIRIO EYEKSIA
1106 DIMITRIOU GEORGIA  
1107 DIMOGLOU STAVROS  
1108 DIMOGLOU XRISTOS  
1109 DIMOGLOU DESPOINA VENUS FITNESS CLUB
1110 DIMOPOULOU ELENI  
1111 DIMOU EVAGGELOS XANTHI RUNNERS
1112 DIMOU GERAKINA  
1113 DOLAPSI - POLITI FAIDRA XANTHI RUNNERS
1114 DONTSOPOULOU VERA CATE'S CROSSFIT XANTHI
1115 DOUKALIANOU FOTEINI  
1116 DOVRIDIS DIMITRIOS XANTHIMOUNTHAINRUN
1117 DOXAKIS SIMOS  
1118 DOYROYDAKIS NEKTARIOS ΔΟΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
1119 DRAKOPOULOS PASCHALIS ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
1120 DRAKOU ANASTASIA GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1121 DRASKIDOU DOMNA  
1122 DROSSOU ZDRAVKA CATE'S CROSSFIT XANTHI
1123 DROUDAKI XRISOULA ANEKSARTITOS
1124 EFFROSYNIDIS GEORGE ΕΥΦΡΟΣΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1125 EFFROSYNIDOU KATERINA ΕΥΦΡΟΣΥΝΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
1126 EFSTATHIADOU SYLVIA XANTHI RUNNERS
1127 EFSTRATIOU NEKTARIA  
1128 ELENOGLOU FOTINI  
1129 EMMANOUIL IOANNIS  
1130 EMMANOUILIDOU MARIA A THETIKO
1131 EMMANOUILIDOU EUDOKIA ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ
1132 EMMANOYILIDIS IOANNIS APS DIOMIDIS
1133 EPIMENIDIS SPYROS EOS KSANTHIS
1134 EPOIMENIDIS STAMATIS ΕΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
1135 FARMAKIS FILIPPOS  
1136 FASOULIDOU SOULA GYMNASTIRIO EYEKSIA
1137 FELEKIDIS ARIS  
1138 FEZOULA HAMDI  
1139 FILIPPOU MARIALINA YPSARION TRAIL RUNNERS
1140 FITSOS GIORGOS  
1141 FLENGAS IOANNIS  
1142 FLESSA ANTONIA GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1143 FLOROU ZOE  
1144 FOTIADIS POLIS FARMAKOPOIOI KSANTHIS
1145 FOTOPOULOS STYLIANOS GYMNASTIRIO ELEMENT
1146 FRENTZOS ANDREAS  
1147 FRENTZOU THEODORA  
1148 GARIDI ANGELIKI  
1149 GARIPIDOU ALEXANDRA  
1150 GATSELOS CHRISTOS FRONTISTIRIO M.E. EKSANTAS
1151 GAVRIILIDIS GIORGOS HAPPY AND FIT
1152 GAVRIILIDIS KONSTANTINOS HAPPY AND FIT
1153 GEORGIADIS DIMITRIOS F.O.O.K.
1154 GEORGIOU EIRINI AVENGERS RUNNING TEAM - SCIENCETRAINING.GR
1155 GIANNAROS VASILIS  
1156 GIANNAROS VASILIS HAPPY AND FIT
1157 GIANNOPOULOU MARIA  
1158 GIANNOU TANIA  
1159 GIANNOULAKI ELISAVET  
1160 GIANNOULI THEANO  
1161 GIOFKOS PANAGIOTIS  
1162 GIOMATARI AIKATERINI GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1163 GKAIFYLLIAS THANASSIS  
1164 GKAVAKIS STYLIANOS  
1165 GKAVOS CHRISTOS GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1166 GKIOUMOUSIDI ZOI GYMNASTIRIO "FITNESS EYZIN", POLYGYROS
1167 GKIOUMOUSIDI ANNA GYMNASTIRIO "FITNESS EYZIN", POLYGYROS
1168 GKIOUMOUSIDIS VENEDIKTOS GYMNATIRIO "FITNESS EYZIN", POLYGYROS
1169 GKOUMA KONSTANTINA  
1170 GKOUMAS SOTIRIOS  
1171 GKOUSTOUDIS APOSTOLOS ΓΚΟΥΣΤΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
1172 GKRANA MARIA GYMNASTIRIO ELEMENT
1173 GLIA KATERINA  
1174 GOMEZ SAIZ PATRICIA XANTHI RUNNERS
1175 GOULILMOS FIIPPOS  
1176 GOUNARI SOFIA ANIXNEYTES KSANTHIS
1177 GOYNARI IOANNA DIONYSOS
1178 GOYNARI SEVI ANIXNEYTES KSANTHIS
1179 GRHGORIADIS STELIOS A.S. GENESIS
1180 GRIGORIADOU ELENI XANTHI RUNNERS
1181 GRIGORIOU GRIGORIS  
1182 HARALAMPIDOU KYRIAKI ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
1183 HATZOPOULOU IOANNA GYMNASTIRIO ELEMENT
1184 HAVATZANIDOU KIKI  
1185 HOLTHAUSEN ALEXANDROS A.S. GENESIS
1186 IATROU CHARIS GORILAZ KABALA
1187 IGIANNIDIS XARIS  
1188 IGIANNIDIS SAVVAS  
1189 IOANNIDHS MIXALIS VENUS FITNESS CLUB
1190 IOANNIDIS ARGIRIS  
1191 IOANNIDIS ANASTASIOS 2I OMADA PROSKOPON KSANTHIS
1192 IOANNIDOU FOTINI GYMNASTIRIO EYEKSIA
1193 IOANNOY ANASTASIA  
1194 IOSIFIDIS GEORGIOS XANTHI RUNNERS
1195 KADRI SUZAN  
1196 KAGIAMPASLIDOU GEORGIA GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1197 KALAITZIS PANAGIOTIS CATE'S CROSSFIT XANTHI
1198 KALENTZI BILENT CATE'S CROSSFIT XANTHI
1199 KALFAS LEONIDAS  
1200 KALLIGA ELENI  
1201 KALLINIKOU ANASTASIOS GYMNASTIRIO ELEMENT
1202 KALOGOULIDIS XRISTOS ΚΑΛΟΓΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1203 KALOTSIS IOANNIS  
1204 KALPAKI LITSA CATE'S CROSSFIT XANTHI
1205 KALPAKI NOPI CATE'S CROSSFIT XANTHI
1206 KALTSA KONSTANTINA  
1207 KALTSIDOU MARINA XANTHI RUNNERS
1208 KALTSIDOU STAVROULA GYMNASTIRIO EYEKSIA
1209 KAMARAKIS GIORGOS  
1210 KAMARAKIS PETROS  
1211 KANATIDOU SOFIA  
1212 KANDYLAKIS APOSTOLOS CATE'S CROSSFIT XANTHI
1213 KANELIS-RAFAHL KOSTIS ΚΑΝΕΛΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΚΩΣΤΗΣ
1214 KANNOY MARIA XANTHI RUNNERS
1215 KAPAGERIDIS IOANNIS  
1216 KAPETANOPOULOS MICHALIS 2I OMADA PROSKOPON KSANTHIS
1217 KAPODISTRIAS CHRISTOS  
1218 KAPOULAS MARIOS  
1219 KAPSALI STAYROULA  
1220 KAPSALIS RAFAEL  
1221 KARABATZAKIS STAVROS DOKSA-STAYROYPOLIS
1222 KARADAIS GRIGORIS  
1223 KARADIMITRA TANIA GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1224 KARAGIANNI POLINA  
1225 KARAGIANNIDIS POLYBIOS ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ
1226 KARAGKIOZIDOY MARINA ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
1227 KARAKASIS THEMELIS  
1228 KARAKOSTA STEFANIA A.S. GENESIS
1229 KARALIDOU VICKY  
1230 KARAMPATZAKI ELENA  
1231 KARAOLANIDOU THEANO  
1232 KARAPANAGIOTI ATHANASIA 2I OMADA PROSKOPON KSANTHIS
1233 KARAPAPAZOGLOU ILIAS SYNDESMOS FILATHLON XANTHIFANS
1234 KARASMANI GIANNA  
1235 KARATZIOVALIS VASILIOS GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1236 KARATZIOVALIS GEORGIOS GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1237 KARKAMETSOU ARLETTA  
1238 KARLI ELENI CATE'S CROSSFIT XANTHI
1239 KARMPONI ELENI  
1240 KARTAS ANTONIS  
1241 KARTSIDOU VASILIA GYMNASTIRIO EYEKSIA
1242 KASAPIDIS CHRISTOS  
1243 KASAPIDIS ELEUTHERIOS SYNDESMOS FILATHLON XANTHIFANS
1244 KASAPIDOU IRENE GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1245 KASKAVALIS STEFANOS VENUS FITNESS CLUB
1246 KASTANAS PETROS OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
1247 KASTANAS VASILEIOS OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
1248 KATRANITSA FOTEINI  
1249 KATSANIDIS STRATOS DIONYSOS
1250 KATSILARAKIS PANAGIOTIS ΚΑΤΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1251 KATSIMEROS TIMOLEON A.O. POLYGYROY
1252 KATZELAKIS DIMITRIOS ΚΑΤΖΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1253 KAZANTZIDIS LAZAROS HAPPY AND FIT
1254 KECHAGIOGLOU DAFNI CATE'S CROSSFIT XANTHI
1255 KECHLIBARI DESPOINA 2I OMADA PROSKOPON KSANTHIS
1256 KEFALIDIS VASSILIS  
1257 KEFALIDOU MARIANNA  
1258 KEISOGLOY VASILIS  
1259 KEIVANIDIS DIMITRIS A.S. GENESIS
1260 KEKE FIKRIE  
1261 KEKE NOURSE  
1262 KELEPOSIDOU STELLA AVENGERS RUNNING TEAM - SCIENCETRAINING.GR
1263 KELIAFANOS DIMITRIOS GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1264 KERASIDOU VASILIKI  
1265 KESIDOU ELENI  
1266 KESOULIS MARIOS GYMNASTIRIO ELEMENT
1267 KETIPIS DIMITRIS VENUS FITNESS CLUB
1268 KHUFFASH OUSAMA  
1269 KHUFFASH KHALENT DIOMIDIS
1270 KIOURKTSIAN ARTIN  
1271 KIRIAKIDIS THOMAS APARADEKTOI
1272 KIRKOU ANASTASIA  
1273 KOGIOPOULOS KONSTANTINOS ΚΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1274 KOKKINI THEODORA  
1275 KOKKONIS ELPIDOFOROS ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ
1276 KOLINTZIKIS THODORIS ΚΟΛΙΝΤΖΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1277 KOLOZOF CHRISTOS  
1278 KOMPOCHOLI EVI  
1279 KONDARAS XRISTOS ALEJANDROYPOLH
1280 KONORTOU NIKOLETA  
1281 KONSTA AGELIKI OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
1282 KONSTANTINIDIS MENIOS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΙΔΗΣ ΜΕΝΙΟΣ
1283 KONSTANTINIDIS LEONIDAS GYMNASTIRIO ELEMENT
1284 KONSTANTINIDOU PANAGIOTA ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
1285 KONSTANTINOPOULOU NOPPI ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΟΠΗ
1286 KONSTANTINOPOULOU GEORGIA STOIKOS TRAINING
1287 KONTOGEORGIOU KATERINA VENUS FITNESS CLUB
1288 KONTOGIANNIDIS TASOS ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ
1289 KONTOPOULOS FOTIOS  
1290 KOSTA MARIANTHI GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1291 KOSTALA KELLY GYMNASTIRIO ELEMENT
1292 KOSTELIDIS CHRISTOS APOLLON DYT. ATTIKIS
1293 KOTROTSIOS IOANNIS  
1294 KOTSANOS PETROS  
1295 KOTSANOU ANI  
1296 KOUFOS ANTONIOS RUNNING TEAM ETHNIKOY ALEKS\POLIS
1297 KOUKOULOUDIS APOSTOLIS ΚΟΥΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
1298 KOUKOUVINOU MARIA GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1299 KOUKOUVINOU MARIA GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1300 KOUKOUZIDIS NIKOS  
1301 KOULALI RODOPI COOL FAMILY
1302 KOULALIS ILIAS COOL FAMILY
1303 KOUNDOURAS THEODOROS ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1304 KOURTELIS TRAYANOS  
1305 KOURTIDOU EYH GYMNASTIRIO EYEKSIA
1306 KOURTIDOU ANTHI GYMNASTIRIO EYEKSIA
1307 KOUTELIDIS HLIAS  
1308 KOUTERIS KOSTAS GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1309 KOUTROULOS APOSTOLOS BASILISSA TIS THRAKIS
1310 KOUTSOMICHALIS MICHAIL ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
1311 KOUTSOURIDIS MARIOS -
1312 KOYKESIS ODYSSEAS S.D.IOANNINON
1313 KOYRIDOY MARINA VENUS FITNESS CLUB
1314 KOYRIDOY ELENH VENUS FITNESS CLUB
1315 KOYTSOMICHALIS SPYROS BATRAXOI
1316 KRALLI MARIA GYMNASTIRIO EYEKSIA
1317 KRITIS ATHANASIOS  
1318 KROUSTALLI ATHANASIA BASILISSA TIS THRAKIS
1319 KYRATZGLOU STAVROS BATRAXOI
1320 KYRPANOS GAVRIIL A.S. GENESIS
1321 KYRPANOU MARILENA A.S. GENESIS
1322 LACHANAS NIKOLAOS  
1323 LALAZISI VANESSA  
1324 LAMPRIS EMMANOUIL  
1325 LAMPROU CRYSANA  
1326 LAZARIDIS THEODOROS SUPER 88 FM KSANTHIS
1327 LAZARIDIS GEORGIOS A.S. GENESIS
1328 LAZARIDOU ANASTASIA BASILISSA TIS THRAKIS
1329 LEKKAS SOTIRIS VENUS FITNESS CLUB
1330 LEONTARIS LAMPROS  
1331 LEONTI AGGELINA CATE'S CROSSFIT XANTHI
1332 LOMEF EVAGGELIA VENUS FITNESS CLUB
1333 LOTSIOS LAMPROS  
1334 LOUIZOS KIRIAKOS GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1335 LOUKA VARVARA BODY ACTIVE GYM
1336 LOUKIDOU MARIA GS IRAKLIS THESSALONIKIS
1337 MAGLOGIANNI MYRSINI GYMNASTIRIO ELEMENT
1338 MAKRI ARGYRO A.S. GENESIS
1339 MAKRI ANASTASIA A.S. GENESIS
1340 MAKRIDOU ELISSAVET GYMNASTIRIO ELEMENT
1341 MAKRIGERGOY MARIA A.S. GENESIS
1342 MAKRIS KOSTAS  
1343 MAKRIS SOTIRIS  
1344 MALAMIDHS XRISTOS KYKLOTRON
1345 MALESIOS CHRISOVALANTIS ΜΑΛΕΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
1346 MANIA KONSTANTINA  
1347 MANIA FOTINI  
1348 MANIAS PANAGIOTIS  
1349 MANOLIS KONSTANTINOS ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1350 MANOLITZAS ANTONIS  
1351 MANOS ALEXANDROS  
1352 MANTZARIS VALANTIS VENUS FITNESS CLUB
1353 MANTZOURANI ELENI ASPIDA BASKET
1354 MARAGKOU EVGENIA  
1355 MARAGKOY EYH HAPPY AND FIT
1356 MARGARITI EIRINI A.S. GENESIS
1357 MARKAKI EVGENIA  
1358 MARKAKIS NIKOLAOS  
1359 MARKAKIS EMMANOUIL ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
1360 MARTIDIS DIMITRIS  
1361 MASTOS PASXALIS CATE'S CROSSFIT XANTHI
1362 MASTOS GIANNIS CATE'S CROSSFIT XANTHI
1363 MASTOS KIRIAKOS CATE'S CROSSFIT XANTHI
1364 MASTOS SOTIRIS CATE'S CROSSFIT XANTHI
1365 MASTOU MARIA CATE'S CROSSFIT XANTHI
1366 MASTOU FOTINI CATE'S CROSSFIT XANTHI
1367 MATZARIS ELEYTHERIOS  
1368 MATZIRI ZACHAROULA  
1369 MAVRIDOPOULOS EFSTATHIOS GS LAGKADA
1370 MAVROVOUNIOTOU DORA CATE'S CROSSFIT XANTHI
1371 MAYROMATHS MARIOS-THEODOROS ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1372 MAZARAKI NIKI  
1373 MAZARAKI LENIA AVENGERS RUNNING TEAM - SCIENCETRAINING.GR
1374 MEGARCHIOTIS PANOS  
1375 MELADIANOS IOANNIS  
1376 MELETI CHRISOULA  
1377 MEMET OGLOU TACIR  
1378 METAXITINOU ELENA-VASILIKI ΜΕΤΑΞΙΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΑ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ
1379 METOIKIDOU SEVASTI BASILISSA TIS THRAKIS
1380 MICHAILIDIS THEODOROS  
1381 MICHAILIDIS POLYVIOS BATRAXOI
1382 MICHAILIDIS DIMITRIOS EOS KABALAS
1383 MICHALA GEORGIA  
1384 MICHALA IRENE STOIKOS TRAINING
1385 MICHOPOULOS KONSTANTINOS ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1386 MICHOPOULOU KONSTANTINA ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
1387 MICHOS MIXALIS GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1388 MICHOS NIKOLAOS GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1389 MILIADIS SAVVAS S.X.O.KABALAS
1390 MILONAS GIORGOS XANTHI RUNNERS
1391 MISAILIDOU KATERINA  
1392 MISAILIDOU SOFIA  
1393 MISIRLIS EVAGELOS  
1394 MITOSIS CHRISTOS OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
1395 MITRAKA NIKOLETA ANEKSARTITI
1396 MITRAKA ERSI ANEKSARTITI
1397 MOKALI IOANNA KRAV MAGA - KARATE ALEXPOLIS
1398 MOLLA MARINA  
1399 MORFOULI KATERINA-MEROPI GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1400 MOURTIDIS EVAGELOS  
1401 MOUSTAKIS DIMITRIS  
1402 MOUTZOURI STELLA GYMNASTIRIO ELEMENT
1403 MOUZAKITI VICKY CATE'S CROSSFIT XANTHI
1404 MOYSOUNAKI KALLIOPI XANTHI RUNNERS
1405 MPAGKI PETRINA VENUS FITNESS CLUB
1406 MPAKALAROS KONSTANTINOS ANIXNEYTES KSANTHIS
1407 MPAKALAROS CHRISTOS ANIXNEYTES KSANTHIS
1408 MPALATLIAN VARTAN ANIXNEYTES KSANTHIS
1409 MPATI MARIA ANNA  
1410 MPEGLOPOULOU SAVINA CATE'S CROSSFIT XANTHI
1411 MPELELI ILIANA 2I OMADA PROSKOPON KSANTHIS
1412 MPETA ZOI STOIKOS TRAINING
1413 MPIKOS VAGGELIS XANTHI RUNNERS
1414 MPIKOU ASIMINA XANTHI RUNNERS
1415 MPIKOU ANTONIA XANTHI RUNNERS
1416 MPOSKOU PANAGIOTA 2I OMADA PROSKOPON KSANTHIS
1417 MPOULAKI EMI GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1418 MPOUTOS PANAGIOTIS GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1419 MPRIKAS MENELAOS ANIXNEYTES KSANTHIS
1420 MYLONAS BASILEIOS  
1421 NADAL SOUSA MARTHA  
1422 NALBANTI ELISAVET BASILISSA TIS THRAKIS
1423 NERATZIDIS GERASIMOS CATE'S CROSSFIT XANTHI
1424 NEROULA PANAGIOTA  
1425 NIKOLAIDIS PETROS  
1426 NIKOLAIDIS PASCHALIS  
1427 NIKOLAIDOU AIKATERINI ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
1428 NIKOLOUDI EFTHIMIA GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1429 NOVAKI GENOVEFA  
1430 NTALAMISIOS ILIAS GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1431 NTAMPANLI EVANGELIA  
1432 NTINOU ATHINA  
1433 NTOGKA XRISTINA  
1434 NTOYBELOS GIANNIS  
1435 OIKONOMOY FANOURIOS ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ
1436 ONISIFOROU PANAGIOTIS GYMNASTIRIO ELEMENT
1437 OUZOUNIDOU ANTHOULA  
1438 OUZOUNIDOU IOANNA  
1439 PAISIADOPOYLOY MARIA HAPPY AND FIT
1440 PALIOGGIANIS VAGGELIS ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1441 PAMIAS CHRISTOS  
1442 PANAGIOTIDIS IEROTHEOS CATE'S CROSSFIT XANTHI
1443 PANAGIOTIDOU SOFIA OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
1444 PANAGIOTOU DIMITRIOS GYMNASTIRIO ELEMENT
1445 PANTAKAS IOAKEIM SUPER 88 FM KSANTHIS
1446 PANTAZOPOYLOY TENIA HAPPY AND FIT
1447 PANTELIDIS PAVLOS  
1448 PANTI VENETIA  
1449 PANTOUDI STELLA A.S. GENESIS
1450 PANTOULA ELENI  
1451 PANTOULOUFOS NIKOS  
1452 PAPACHRISOVERGI LEMONIA ΠΑΠΑΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΛΕΜΟΝΙΑ
1453 PAPADAKI FANI  
1454 PAPADOPOULOS GEORGIOS ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1455 PAPADOPOULOS DIMITRIS-STYLIANOS ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
1456 PAPADOPOULOS GIORGOS GYMNASTIRIO EYEKSIA
1457 PAPADOPOULOU PANAGIOTA ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
1458 PAPADOPOULOU NOPI  
1459 PAPADOPOYLOS ALEXANDROS GYMNASTIRIO EYEKSIA
1460 PAPAIKONOMOU IRINI ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
1461 PAPAIKONOMOU EMMANOUIL ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
1462 PAPAPASCHALI NIKOLETA ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
1463 PAPAZAFEIRIOU PANAGIOTA ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
1464 PAPAZANIS KONSTANTINOS ΠΑΠΑΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1465 PAPOUDIS IOANNIS  
1466 PAPOULA CHRISTINA VENUS FITNESS CLUB
1467 PAPOULA KONSTANTINA VENUS FITNESS CLUB
1468 PARASCHOUDI THEODORA YPSARION TRAIL RUNNERS
1469 PARASCHOUDIS PAVLOS YPSARION TRAIL RUNNERS
1470 PARASHAKI LIANA XANTHI RUNNERS
1471 PARASKEUOPOULOU THANIA ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΝΙΑ
1472 PARASKEVAIDOU KATERINA OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
1473 PARASKEYA VENETIA  
1474 PARDI AIKATERINI BASILISSA TIS THRAKIS
1475 PASIA AIKATERINI GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1476 PASIALIS CHRISTOS CATE'S CROSSFIT XANTHI
1477 PASSAS LEONIDAS CATE'S CROSSFIT XANTHI
1478 PATETSINI EFTERPI GYMNASTIRIO ELEMENT
1479 PATRAS DIMITRIOS  
1480 PERTSEMLIDIS DIMITRIOS GYMNASTIRIO ELEMENT
1481 PETAROUDIS XRISTOS APS TELMISSOS MARATHONOS
1482 PETEINARIS KIMONAS  
1483 PETROU SOFIA GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1484 PIALOGLOY AGGELIKI  
1485 PIMENIDOU CHAROULA GYMNASTIRIO EYEKSIA
1486 PIPILIAGAS PASXALIS  
1487 PIROSTIANIS DIMITRIS HAPPY AND FIT
1488 PLESIA EFSTATHOPOULOU AIKATERINI ΠΛΕΣΙΑ ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
1489 PLIAKA MARIA GYMNASTIRIO EYEKSIA
1490 POLIMENIS GIANNIS XANTHI RUNNERS
1491 POLIZOI MARIA  
1492 POULIOU AGGELIKI VENUS FITNESS CLUB
1493 PRAFTSIOTIS GEORGIOS GYMNASTIRIO ELEMENT
1494 PROFETIS GIORGOS HAPPY AND FIT
1495 PSARRA MERI GYMNASTIRIO EYEKSIA
1496 PSOMIADOU XANTHI  
1497 PYRILI SIMELA CATE'S CROSSFIT XANTHI
1498 RANDOU ANDROMAXH  
1499 RANTAVELLAS STERGIOS GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1500 RAPTI MARIA BASILISSA TIS THRAKIS
1501 RAPTOPOULOS GEORGE  
1502 RAXIONI DIMITRA  
1503 REMMAS NIKOLAOS  
1504 RIGOPOULOU CHRYSSA  
1505 ROKKOU DAPHNE  
1506 ROKOU MARIA AVENGERS RUNNING TEAM - SCIENCETRAINING.GR
1507 ROSSIDOU LIA CATE'S CROSSFIT XANTHI
1508 ROUSSOS KOSMAS 2I OMADA PROSKOPON KSANTHIS
1509 ROUSSOU KARMELINA 2I OMADA PROSKOPON KSANTHIS
1510 SACHPATZIDOU IOANNA  
1511 SAFRAS STELIOS  
1512 SAKALOGLOU GEORGIA  
1513 SAKALOGLOU ANASTASIA ΣΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
1514 SAKELLARIDIS STAVROS BATRAXOI
1515 SAKELLARIOU ASTERIOS MOONSHINE RADIO
1516 SANGKOVA SILVINA A.S. GENESIS
1517 SARANTIDIS MARINOS FYSIOLATRIKOS OREIBATIKOS OMILOS KOYFALION
1518 SARIKONSTANTIS DIMITRIS HAPPY AND FIT
1519 SARIKOY KORINA  
1520 SARRIDOU DESPOINA DIONYSOS
1521 SATAMETOU FOTINI AVENGERS RUNNING TEAM - SCIENCETRAINING.GR
1522 SAVVAIDIS GIORGOS  
1523 SAVVIDIS STAVROS  
1524 SAVVIDIS CHRISTOS CATE'S CROSSFIT XANTHI
1525 SEFER SONER  
1526 SEKERTZIS DIMITRIS  
1527 SELEMIDIS KONSTANDINOS ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1528 SELEMIDOU OLGA  
1529 SELEMIDOU ELENI  
1530 SERDARIS IOANNIS CATE'S CROSSFIT XANTHI
1531 SERGKENLIDIS MICHAIL  
1532 SERVETA PARASKEVI GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1533 SGOUROPOULOS ATHANASIOS ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1534 SIAKKAS NIKOLAS CATE'S CROSSFIT XANTHI
1535 SIAMPAN HOUSEIN  
1536 SIANTOU REVEKKA  
1537 SIDIROPOULOS GIORGOS  
1538 SIOURDOS GEORGIOS GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1539 SISKOS CHRISTOS CATE'S CROSSFIT XANTHI
1540 SISMANI EVAGGELIA GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1541 SKANDALIARIS PANAGIOTIS ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1542 SKARLATOU FWTEINI  
1543 SKOULARIKIS NIKOLAOS ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1544 SOFOU XENIA SUPER 88 FM KSANTHIS
1545 SOKRATOUS MONIKA GYMNASTIRIO ELEMENT
1546 SOTIRCHOU GIOULI  
1547 SPANOPOULOU EVAGGELIA ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
1548 SPANOS KYRIAKOS  
1549 SPIRTOU GEORGIA GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1550 SPYRIDOU FOTEINI VENUS FITNESS CLUB
1551 STAMATIADIS KONSTANTINOS ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1552 STATHI STAVROULA  
1553 STATHI OURANIA LYKOI KEXAGIOGLOY
1554 STEFANIS VASILIS BATRAXOI
1555 STEFANOGIANNI KORINA ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΚΟΡΙΝΑ
1556 STEFANOGLOY KONSTANTINOS ΣΤΕΦΑΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1557 STEFANOGLOY PASXALINA ΣΤΕΦΑΝΟΓΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ
1558 STEFOS ATHANASIOS  
1559 STIVAXTARI IOANNA GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1560 STOIKOUDI GEORGIA GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1561 STOIKOYDIS CHRISTOS GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1562 SYNATHIS NIKOS  
1563 SYSILAS ASTERIOS A.O POLYGYROY
1564 TAGKALIDIS XARALAMPOS VENUS FITNESS CLUB
1565 TAOUSANIDIS PRODROMOS XANTHI RUNNERS
1566 TASIOS RAFAIL BATRAXOI
1567 TASTERIDIS KIRIAKOS VENUS FITNESS CLUB
1568 TATARIDOU MARIA A.S. GENESIS
1569 TATSIOU ELENA  
1570 TAVOULARI STAVROULA BATRAXOI
1571 TAXARIS IOANNIS SEBAS THESSALONIKIS
1572 TAXTSIDIS AKIS  
1573 TEGOS APOSTOLOS  
1574 TEKEDOPOULOS THEMISTOKLIS ΤΕΚΕΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
1575 TERZANIDOY DOMNA  
1576 THEODOROPOULOU STELLA GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1577 THEODOSIADOU FILIO GYMNASTIRIO EYEKSIA
1578 THIRALIS PAVLOS  
1579 THOMOU SOFIA  
1580 TONGIALIDOU ELENI A.P.S.D. PIERIAS ZEYS
1581 TOUMPARIS GIANNIS XANTHI RUNNERS
1582 TOURATZIDOU IOANNA XANTHIMOUNTHAINRUN
1583 TRIANTAFILLIDOU ARGIRO GYMNASTIRIO ELEMENT
1584 TRIANTAFYLLIDOU DESPOINA P.S. O PIGASOS KSANTHIS
1585 TRIANTAFYLLIDOU MARIA ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
1586 TRIANTAFYLLOU DIMITRIS CATE'S CROSSFIT XANTHI
1587 TSAFARAKIS DIMITRIOS ΤΣΑΦΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
1588 TSAGARLI DIMITRA  
1589 TSAGAS FOTIOS  
1590 TSAGGALAS IOANNIS MY CIUB XANTHI RUNNERS
1591 TSAKALOU MIRTO  
1592 TSAKIRI VICKY YPSARION TRAIL RUNNERS
1593 TSAKIRIDOU NIKOLETA-SOTIRIA AEL 1967
1594 TSAKNAKIS STERGIOS  
1595 TSAMPAZIS ALEXIOS  
1596 TSAOUSI SISSY  
1597 TSARDAKLIS ATHANASIOS VENUS FITNESS CLUB
1598 TSARTSALI EVA SATRAPISTAS
1599 TSARTSALI VASILIKI  
1600 TSELEMPIDIS PARIS  
1601 TSELEPAKI MATOULA GYMNASTIRIO EYEKSIA
1602 TSESMETZIS GEORGIOS SYLLOGOS MARATHONODROMON SERRON
1603 TSIARAS KOSTANTINOS GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1604 TSIGARA ATHANASIA  
1605 TSIGGA KLAIRI ANIXNEYTES KSANTHIS
1606 TSIGGERIDIS THIMIOS  
1607 TSIKRIKIS GIORGOS HAPPY AND FIT
1608 TSILOGEORGH ELEYTHERIA ΤΣΙΛΟΓΕΩΡΓΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
1609 TSILOGEORGI ZAFEIRIA YPSARION TRAIL RUNNERS
1610 TSIMPLA ELENI BIOKOSMOS
1611 TSIMPLA IOANNA BIOKOSMOS
1612 TSIMPLA CHRISTINA  
1613 TSIRAKIDOU XRISTINA  
1614 TSITAK SALI APOFKA KSANTHIS
1615 TSOPELA ANASTASIA GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1616 TSORBATZOGLOU GIORGOS CATE'S CROSSFIT XANTHI
1617 TSOUKAS STEFANOS  
1618 TSOUMANI IVONI  
1619 TSOURDINIS HABILOMATIS KYROS APOKS
1620 TUMER CANDAN BURSA MASTERLER ATLETİZM KULÜBÜ
1621 TYPOU ATHINA  
1622 TZARTOY ANASTASIA BATRAXOI
1623 TZAVRA MARGARITA SDYA
1624 TZELEPI ELENI  
1625 TZEMPRAILIDOU ATHANASIA ΤΖΕΜΠΡΑΙΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
1626 TZEVELEKOU ANASTASIA  
1627 TZOLAS GEORGIOS  
1628 VAFEIADIS THEODOSIS  
1629 VAFEIADIS VASILIS AVENGERS RUNNING TEAM - SCIENCETRAINING.GR
1630 VAFEIADIS KOSTAS AVENGERS RUNNING TEAM - SCIENCETRAINING.GR
1631 VAFEIADIS DIMITRIOS VENUS FITNESS CLUB
1632 VAFEIADOU ZOI VENUS FITNESS CLUB
1633 VAGIANOS NIKOLAOS  
1634 VAGIANOU ELISABETH GALAXY
1635 VAGIONA MARIA GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1636 VAKIANI ANASTASIA-MARIA ΒΑΚΙΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ
1637 VALATSOS KOSTAS GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1638 VANTZOU PEPI  
1639 VARELA PANDORA F.O.O.K.
1640 VARELA KATERINA CATE'S CROSSFIT XANTHI
1641 VARELA ELISABET CATE'S CROSSFIT XANTHI
1642 VARELTSIDIS TASOS CATE'S CROSSFIT XANTHI
1643 VASILEIADOU CHRYSOULA DIOMIDIS
1644 VASILEIOS ILIAS GYMNASTIRIO ELEMENT
1645 VASSOU LIA  
1646 VATIKIOTI XANTHIPPI  
1647 VERGIDIS THEODOROS  
1648 VLACHOPOULOS IOANNIS ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1649 VLACHOS CHRISTOS GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1650 VLACHOU ZOI BASILISSA TIS THRAKIS
1651 VOGIATZI PANAGIOTA  
1652 VOULKOS PANAGIOTIS  
1653 VRACHASOTAKIS IOANNIS ΒΡΑΧΑΣΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1654 XANTHOPOULOU DESPOINA XANTHI RUNNERS
1655 XANTHOPOULOU ELANTHI ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΑΝΘΗ
1656 XATZHVASILEIOU NIKOS DIOMIDIS
1657 XATZIMELETIOU APOSTOLIS GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
1658 XATZISPIROU MICHAELA  
1659 XATZITHEODOSEIOY PATRA XANTHI RUNNERS
1660 XOUFTERI SOULTANA XANTHI RUNNERS
1661 YPODIMATOPOULOS CHRISTODOULOS ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
1662 ZAGILI KRISTI A.O. TYXEROY
1663 ZAGORIS DIMITRIOS  
1664 ZARAS EVANGELOS  
1665 ZARAVELI ZOI  
1666 ZARIFI AGGELINA  
1667 ZAROTIADIS NIKOLAS CATE'S CROSSFIT XANTHI
1668 ZERNIDIS NIKOS  
1669 ZEVGOLIS IOANNIS  
1670 ZHSHS ANASTASIOS XANTHI RUNNERS
1671 ZIRINIDOU STELLA GYMNASTIRIO ELEMENT
1672 ZISOPOULOU DESPOINA VENUS FITNESS CLUB
1673 ZLATANI HARA  
1674 ZOUGRIS KONSTANTINOS DIOMIDIS
1675 ZOURNATZIDIS PARIS CATE'S CROSSFIT XANTHI

Η Start List του 2ου Δημοκρίτειου Ημιμαραθώνιου

 

2 GRIVAS GERASIMOS SYLLOGOS DROMEON KEFALONIAS
3 PAPADIMITRIOU ANTONIS  
4 SARIDIS PAVLOS OKA KABALAS
5 MAGGINAS DIMOS PANATHINAΪKOS
7 TRIANTAFILLOU COSTAS  
8 CHOUSEIN OSKAN  
9 MESSALAS ATHANASIOS XANTHI RUNNERS
10 SYMIRIOTIS KYRIAKOS  
11 NIKOLAIDIS DIMITRIOS IRON TEAM
12 MOURATIDIS FOTIS LYKOI KEXAGIOGLOY
14 SIOPIDIS KOSTAS  
16 DAGDILELIS ATHANASIOS STOIKOS TRAINING
19 IOSIFIDIS VASILEIOS O.K.A.F. KABALAS
20 TONGIALIDIS ILIAS A.P.S.D. PIERIAS ZEYS
21 GRIGORIADIS GEORGIOS XANTHI RUNNERS
26 OURGANTZIDIS IOANNIS  
27 THEODOSIADIS VASILIS STOIKOS TRAINING
28 NTINA MARGARITA STOIKOS TRAINING
29 MAVRIDIS ANDREAS LAMPSI
31 VENETIS GEORGIOS ANEKSARTITOS
32 LIPIRIDIS GIORGOS STOIKOS TRAINING
33 TRENTOU ILIAS SERRESESTATE
36 GKOROGIAS VASILEIOS CHRISOVALANTIS XANTII RUNNERS-KASIMIS TRAINING-BIOKOSMOS
37 TSEPESIDIS IORDANIS TSIAS COM
38 VOULKOS CHARALAMPOS  
39 REIZIS YANNIS YPSARION TRAIL RUNNERS
40 EFSTATHIADIS THEODOROS XANTHI RUNNERS
42 RETZEPIS STELIOS SDYTH
47 GKORTZIS EVANGELOS SDYTH
50 BERETZIKIS DIMITRIS SPARTAKOS RODOPIS
51 AGGELIDIS CHRISTOS XANTHI RUNNERS
52 AGGELIDIS ANESTIS AOX XRYSOYPOLIS
53 AGGELIS VASSILIS UPHILL GREECE
54 AGGELOPOULOS MICHALIS XANTHI RUNNERS
55 AGORAS NIKOS AVENGERS RUNNING TEAM - SCIENCETRAINING.GR
56 AGORASTOS KONSTANTINOS  
57 ALATAS HARIS XANTHI RUNNERS
58 ALEVISOS GEORGE  
59 ALEXOPOULOS ALEXIS XANTHI RUNNERS
60 ALEXOUDIS MOSXOS XANTHI RUNNERS
61 ALI OGLOU ATTILA PIGASOS
62 AMANATIDIS SOLOMON - GEORGIOS S.D.Y KILKIS
63 AMOIRIDIS IOANNIS AOXRYSOYPOLIS
64 AMPATZI CHRISTINA  
65 AMPOU EL CHASAN SAMI XANTHI RUNNERS
66 ANAGNOSTOU MATTHAIOS  
67 ANASTASIADIS IOANNIS S.X.O.KABALAS
68 ANASTASIADIS NIKOLAOS SDY KILKIS
69 ANDREADIS STAVROS XANTHI RUNNERS
70 ANDRONIKIDIS KONSTANTINOS ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
71 ANTHOPOULOS PETROS O.P.O.P.
72 ANTONIADOU RANIA  
73 ANTONIADOU MARIA XANTHI RUNNERS - DOKSA STAYROYPOLIS
74 ANTONIOU KONSTANTINOS SPARTAKOS RODOPIS
75 ANTONOGLOU MICHAEL REX TRIATHLON TEAM
76 APOTAS NIKOLAOS SDYTH
77 ARGYRIADHS IOANNIS S.D.Y. THES/NIKIS
79 ARIF OGLOU BÜLENT PIGASOS KSANTHIS PODILATIKO
80 ARSENIS GIORGOS  
81 ARZOGLOU CHARALAMPOS SDYTH
82 ATANIDIS ATHANASIOS RODOPI BEARS
83 ATHANASIADOU VIRGINIA  
84 ATHANASIOU SOTIRIS THE CLAIN MAIN RUNNERS
85 ATHANASOPOULOS NIKOLAOS HIGH 5
86 ATHANATOS CHRISTOS  
87 AVRAMIDHS ATHANASIOS  
88 BAIRAS DIMITRIOS XANTHI RUNNERS
89 BAIRAS MANOS XANTHI RUNNERS
90 BAKIRTZIS GEORGIOS LYKOI KEXAGIOGLOY
91 BALTATZIS DIMITRIOS XANTHI RUNNERS
92 BAMPATSOS ATHANASIOS OFKA KSANTHIS
93 BARBIS COSTAS  
94 BARSEGIANNIDIS VLADIMIROS ΜΠΑΡΣΕΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ
95 BATZIOS YIORGOS SATRAPISTAS
96 BERBEROGLOU STAVROS GYMNASTIRIO ELEMENT
97 BERPERIDIS DIMITRIS ANEKSARTITOS
98 BEZANIDOU IOANNA LYKOI KEXAGIOGLOY
99 BEZIRGIANNIDIS ATHANASIOS ΜΠΕΖΙΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
100 BEZIRIDIS KOSTAS OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
101 BILLIOS DIMOS SYLLOGOSBETERANONALEKSANDROYPOLIS
102 BIMPTZAS ACHILLEAS  
103 BLEMPITZAKIS NIKOS  
104 BOCHTSOS CHRISTOS  
105 BOKOURAKIS IORDANIS XANTHI RUNNERS
106 BOLIMOU IRINI A.O XRYSOYPOLIS
107 BONTIOS VAGGELIS XANTHI RUNNERS
108 BOUKAS MICHAEL -
109 BOUNARTZIS ILIAS  
110 BOUNTZOUKLIS ATHANASIOS ΜΠΟΥΝΤΖΟΥΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
111 BOZATZIS CHRISTOS AVENGERS RUNNING TEAM - SCIENCETRAINING.GR
112 BRONIS CHRISOVALANTIS  
113 CHAITIDIS DIMITRIS XANTHI RUNNERS
114 CHAITIDIS MPAMPIS XANTHI RUNNERS
115 CHALIORIS CONSTANTIN  
116 CHALKIDIS AKIS OLYMPUS TRT
117 CHALKIOPOULOS DIMITRIS KOURKOURIKIS TRAINING GROUP
118 CHAMALIDIS KIRIAKOS XANTHI RUNNERS
119 CHARATSARIS SOFOKLIS LAMPSI
120 CHARITOUDIS NIKOLAOS XANTHI RUNNERS
121 CHATZIAGOROU CHRISTOS DRYMOS RUNNING TEAM
122 CHATZIKAMARIS IOANNIS DRYMOS RUNNING TEAM
123 CHATZILIADIS IORDANIS  
124 CHATZIPEMOU KONSTANTINOS LYKOI KEXAGIOGLOY
125 CHATZIRAFAILIDOU IOANNA  
126 CHATZISTYLI ILIA  
127 CHATZITHEODOROU KYRIAKOS BATRAXOI
128 CHOULIARAS DIMOS FARSALA
129 CHOULIARAS DIMITRIOS  
130 CHOUSIDIS IEREMIAS XANTHI RUNNERS
131 CHRISOSTOMIDIS NIKOS STOIKOS TRAINING
132 CHRISTIDIS CHRISTOS  
133 CHRISTODOULIS NIKOLAOS P.A.O.K THESSALONIKIS
134 CHRISTOPHOROU ELINA  
135 CHRYSOSTOMAKIS GEORGE OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
136 CHRYSOSTOMAKIS IOANNIS OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
137 CHYTAS CHRISTOS STOIKOS RUNNING
138 DAGKOS KONSTANTINOS TRAIN FOR LIFE CROSSFIT SERRES
139 DALALAS IOANNIS THE_TEAM
140 DAMIANOY MAGDA  
141 DAMKAOUTIS KONSTANTINOS S.X.O. KABALAS
142 DEIRMENTZIDIS IRAKLIS ELEFTHEROYPOLI RUNNERS
143 DERVENTZIS IOANNIS  
144 DIKTAPANIDIS PAVLOS  
145 DIMITRIADIS EMMANOUIL XANTHI RUNNERS
146 DIMITRIADIS ZISIS RODOPI BEARS
147 DIMITRIADIS CHRISTOS XANTHI RUNNERS
148 DIMITROPOULOU PARASKEVI ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
149 DIMOUDIS GIANNIS SATRAPISTAS
150 DIMOULAS NICOLAOS  
151 DOUMA EVANGELIA ANEKSARTITI
152 DOUMANIS ATHANASIOS ANEKSARTITOS
153 DOUNAS ANTONIS SDO EORDAIAS
154 DOUPAS XRISTAKIS  
155 DRAKIDIS FILLIS  
156 DROSOS STAMATIS -
157 DROUDAKIS IOANNIS ANEKSARTITOS
158 EFSTATHIOU GEORGIOS WE RUN - S.D.TRIKALON
159 EFSTRATIOU CHRIS XANTHI RUNNERS
160 ELEFTHERIADIS THEODOROS SEBAS ALEKSANDROYPOLIS
161 ELEFTHERIOU ELEFTHERIOS SPARTAKOS
162 FIKA ZOI  
163 FILIPPOU ANASTASIOS YPSARION TRAIL RUNNERS
164 FIOUNIS STELIOS OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
165 FLOUDAS GIWRGOS ANEKSARTITOS
166 FOTINIDIS KOSTAS OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
167 FYLLARIDIS CHRISTOS LYKOI KECHAGIOGLOU
168 GAITANIDIS CHRISTOS S.D.Y.TH
169 GALANIS DIMITRIS ANEKSARTITOS
170 GANATSIOS ANDREAS -
171 GANTZIDIS PANAGIOTIS SPARTAKOS RODOPIS
172 GANTZIDOU CHRISTINA OLYMPUS TRT
173 GARNELIS ARIS KASSIOS DIAS KERKYRAS
174 GAVRIIL ANASTASIOS -
175 GEKTIDIS STELIOS  
176 GENARAKIS MAKARIOS LIVERPOOL
177 GEORGIADIS NIKOS  
178 GEORGIOU GEORGE OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
179 GEORGOPOULOS LEONIDAS AOX
180 GERASIMOU ANDREAS  
181 GEVREKIS EFSTATHIOS AVENGERS RUNNING TEAM - SCIENCETRAINING.GR
182 GIAKAMOZIS FOTIOS LACHANIARIS
183 GIANNAKOPOULOS NIKOLAOS G.A.P.E.KSANTHIS
184 GIANNAKOPOYLOS KOSTAS  
185 GIANTSOU MARIA  
186 GIARMATSIDIS NIKOS ANEKSARTITOS
187 GIAVASOGLOU PARIS "CLAIN MAIN RUNNERS"
188 GIGAS SOTHRIOS SEBAS KABALAS
189 GIKAS GEORGE  
190 GIOFTSIDIS NIKOS LYKOI KEXAGIOGLOY
191 GKAZOS KYRIAKOS ANEKSARTITOS
192 GKODOSIDIS THEMIS PIGASOS KSANTHIS
194 GKOUNTIS DIMITRIOS LYKOI KEXAGIOGLOY
195 GKOYTZAKIS NAOUM SEBAS KABALAS
196 GLEZAKIS EUSTRATIOS F.O.S. STAYROY
197 GORGIAS NIKOS SEVAS KAVALAS
198 GOUDELIAS GIORGOS  
199 GOUNAROPOULOS GEORGIOS  
200 GRAMMENIATI NIKOLINA-ROSA SYLLOGOS DROMEON IOANNINON
201 GRAMMENIATIS EVANGELOS SYLLOGOS DROMEON IOANNINON
202 GRAMMENOS KONSTANTINOS  
203 GRAMMENOS ANTONIOS  
204 GRIGORIADOU MAKRINA OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
205 GRIGORIS DIMITRIADIS  
206 HATZIGIANNIS GEORGE  
207 HATZIKIRIAKOS ATHANASIOS  
208 ILIOPOULOS DIMITRIOS ONE STEP BEYOND_ENDURANCE TEAM
209 ILIOU THEODOROS AOORESTIADAS
210 IOANNOU KONSTANTINOS  
211 ISAAKIDIS PERIKLIS  
212 KADOGLOU ALEXIS ANEKSARTITOS
213 KADOGLOU ALKIS  
214 KAINOURGIOS DIMITRIS LYKOI KEXAGIOGLOY
215 KALAMPAKAS STAUROS S.K.A.DRAMAS
216 KALAPOTHAKOS LEONIDAS  
217 KALOGIANNIDIS THOMAS LYKOI KEXAGIOGLOY
218 KALOGIANNIS PERIKLIS  
219 KALOGRAIAKHS KONSTANTINOS ΚΑΛΟΓΡΑΙΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
220 KALOGRIOS KAZIALES NIKOLAS ΚΑΛΟΓΡΗΟΣ ΚΑΖΙΑΛΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
221 KALOUMENOS EVANGELOS  
222 KALOYZIDHS LAZAROS  
223 KALPAKIDIS THEODOROS S.X.O.KABALAS
224 KALPAKIS ANASTASIOS ROYT-XNTHI RUNNERS
225 KALTSA CHRISTINA  
226 KAMPAKI MYRSINI STOIKOS TRAINING
227 KAMPANTAIS ATHANASIOS TYXERO RUNNING TEAM
228 KAMPAROUDIS GEORGIOS ANEKSARTITOS
229 KAMPAROUDIS PANAGIOTIS ANEKSARTITOS
230 KANLIS KONSTANTINOS  
231 KARADIMITRIOU PANAGIOTIS ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
232 KARAGEORGAKI VASILIKI STOIKOS TRAINING
233 KARAGIANNIS ATHANASIOS SYLLOGOS MARATHONODROMON N.SERRON
234 KARAMANOLIS KONSTANTINOS ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
235 KARASTAMATIS PANAGIOTIS SEBAS KABALAS
236 KARAVASILIS VLASIS  
237 KARFIS VAGGELIS  
238 KARGOUDIS DIMITRIOS  
239 KASKAVALIS APOSTOLOS XANTHI RUNNERS
240 KASTANITIS THEODOROS  
241 KATIOU ATHANASIOS AVENGERS RUNNING TEAM - SCIENCETRAINING.GR
242 KATSARIKAS DIMOS  
243 KATSENIS LOUKAS LKCONSTRUCTIONS
244 KATSOULAS AMDREAS OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
245 KEKES PANAGIOTIS  
246 KEKIVAKIS GIORGOS  
247 KETIPIS VAGGELIS  
248 KEXAGIAS NIKOS  
249 KIMOURTZI AIKATERINI-STILIANI ΚΙΜΟΥΡΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ
250 KINTZONIDHS EPIKOYROS FREE
251 KIOSEOGLOU ELPIDA  
252 KIOSKEROGLOY PANAGIOTIS  
253 KIOUMOURTZOGLOU EVRISTHENIS HOLISTERUN
254 KIRIAKIDIS MAKIS XANTHI RUNNERS
255 KIRIAKIDIS PLATON NESTOS F.C
256 KIRIGO DORKAS OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
257 KIROU ATHANASIOS  
258 KITRINOS NIKOS YPSARION TRAIL RUNNERS
259 KOKINIDIS SPYROS XANTHI RUNNERS
260 KOKKINOU ELENI-MARIA AVENGERS RUNNING TEAM - SCIENCETRAINING.GR
261 KONSTA AGGELIKI OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
262 KONSTANTINIDIS SAVVAS TNG
263 KONSTANTINIDIS NNIKOS ZYGOS
264 KONSTANTINOPOULOU VASILIKI STOIKOS TRAINING
265 KONTOGIANNIS ALEXANDROS ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
266 KONTOU PANAGIOTA  
267 KORAKAS DIMITRIOS O.P.O.P. - LYKOI KEXAGIOGLOY
268 KOSMIDIS SIMEON SDOEORDAIAS
269 KOSMIDIS GIANNIS GYMNASTIRIO ELEMENT
270 KOTOULAS DIMITRIOS WE RUN - S.D.TRIKALON
271 KOTSOKECHAGIAS GEORGIOS ANEKSARTITOS
272 KOTZAMPASIS DIMOS  
273 KOTZAMPOUIKIS STEFANOS S.D.Y.THESSALONIKIS
274 KOUGIOUMTZIDIS TASOS LYKOI KEXAGIOGLOY
275 KOUKAKI KATERINA SDYTH
276 KOUKOULOMATI ANNA ORESTIADA RUNNING TEAM
277 KOUKOULOMATIS KONSTANTINOS AEPE ATHLITKI ENOSI PYROSBESTON ELLADAS
278 KOULENTZAS GIORGOS  
279 KOURKOURIKIS IOANNIS KOURKOURIKIS TRAINING GROUP
280 KOURSAKLIS STAVROS  
281 KOUTLI LENA SDYTH
282 KOUTSODIMOS KIRIAKOS SDYM THIBAS
283 KOUTSODIMOS PANTELIS SDYM THIBAS
284 KOUTSOURIS VASILEIOS KASSIOS DIAS
285 KOUVALAKIS DIAMANTIS SXO KABALAS
286 KOYPANITSAS DIMITRIS S.D.Y. THESSALONIKIS
287 KOYZLAKIDIS DIMITRIS OKAF
288 KRALLIS SOTIRIOS DRAMA RUNNERS
289 KRASTOUDIS THODORIS SPARTAKOS
290 KREKAS GIANNIS STOIKOS TRAINING
291 KYPARISSIDIS ANASTASIOS ANEKSARTITOS
292 KYRILLIDIS VASILEIOS SEBAS KABALAS
293 KYZAKIS KYZAKIS STOIKOS TRAINING
294 LADERIS GIORGOS  
295 LALAKI ANASTASIA LYKOI KEXAGIOGLOY
296 LAMBAKIS GRIGORIS RODOPI ADVENDURUN / XANTHI RUNNERS
297 LAMPOUDI MARIA ------
298 LAMPRAKIS STAMATIS LAMPSI
299 LATAS PANAGIOTIS ETHNIKOS ALEKSANDROYPOLIS
300 LAZARIDIS KOSTAS LYKOI KEXAGIOGLOY
301 LAZARIDIS KONSTANTINOS SEBAS KABALAS
302 LEILEKTSOGLOU DIMITRIS  
303 LIOLIOS CHRISTOS XANTHI RUNNERS
304 LITSKAS ANDREAS XELONES TYXEROY
305 LOUKIDIS ANTONIOS VENUS FITNESS CLUB
306 LOYLOYDOPOYLOS GEORGIOS THRAKAS IPPEAS
307 MAKEDOU CHRYSOULA THASOS
308 MANIAS GIORGOS TEFAA ATHINON
309 MANOLA THEODORA  
310 MANTSIOS ANGELOS RODOPI BEARS
311 MANTZOURANIS NIKOS XANTHI RUNNERS
312 MARADIS SAVVAS VENUS FITNESS CLUB
313 MARAPIDIS SOKRATIS IRON TEAM
314 MARGARITIDIS FILIPPOS  
315 MARKAKIS GEORGIOS S.D.Y. THESSALONIKIS
316 MARKAKIS ANDREAS S.D.Y. THESSALONIKIS
317 MARKIDOU MARIA OREIBATIKI LESXI KSANTHIS
318 MARKOS ANGELOS LYKOI KEXAGIOGLOY
319 MARODOS KOSTANTINOS LAMPSI
320 MARTINIDIS ALKIBIADIS GYMNASTIRIO ELEMENT
321 MARTINIDOU ELLI GYMNASTIRIO ELEMENT
322 MASSAS KONSTANTINOS SDOE
323 MATZARIS IOANNIS SEBAS KABALAS
324 MAVRIDIS NIKOS  
325 MAVRIDIS ANTONIOS - PRODROMOS SYLLOGOS MARATHONODROMON SERRON
326 MAVRIDIS ALEXIS  
327 MAVRIDIS SIMEON  
328 MELADIANOS GEORGIOS  
329 MELANOFRYDIS GEORGIOS S.D.O.EORDAIAS
330 MELAS DIMITRIS XELONES TYXEROY
331 MELIOPOULOS GEWRGIOS ZEYS KATERINIS
332 MERKOURIS NIKOLAOS XANTHI RUNNERS
333 METSKAS VASILEIOS  
334 MICHAILIDES KONSTANTINOS  
335 MICHAILIDIS STATHIS  
336 MICHAILIDIS THEODOROS LYKOI KEXAGIOGLOY
337 MIKROULIS GEORGIOS  
338 MILIARAKIS EMMANOYHL  
339 MILINAS GEORGIOS AVENGERS RUNNING TPEAM
340 MITSIVELIS IOANNIS LYKOI KEXAGIOGLOY-PROSKOPOI KSANTHIS
341 MOLDOVANIS IOANNIS SDYTH
342 MOLOZIS DIMITRIS  
343 MONACO GIULIA  
344 MOSCHOU PANAGIOTIS ANEKSARTITOS
345 MOSCHOU NIKOLAOS RUNNING TEAM ETHIKOS ALEXANDROUPOLIS
346 MOUMIN ERDIN  
347 MOUTAFTSIS THEOHARIS  
348 MPAGKATZOYNIS EMMANOUIL ΜΠΑΓΚΑΤΖΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
349 MPAIRAMI TZOTZINA STOIKOS TRAINING
350 MPARSAKIS STAVROS  
351 MPATZIOS NIKOLAOS BATRAXOI
352 MPEKOS NIKOS DROMEON TRIKALON
353 MPEZARIS KWSTAS  
354 MPIKOS SPIRIDON XANTHI RUNNERS
355 MPIKOS GEORGIOS XANTHI RUNNERS
356 MPOZOS PANAGIOTIS  
357 MPROUKAKIS GEORGIOS THE WATERMILL CENTER
358 MYRKOS ARIS AVENGERS RUNNING TEAM - SCIENCETRAINING.GR
359 NALMPANTIS DIMITRIOS S.D.Y.KILKIS
360 NAOUM VASILIOS XANTHI RUNNERS
361 NASKOU THOMAI YPSARION TRAIL RUNNERS
362 NENKOGLOU GIORGOS  
363 NIKEZIS THOMAS OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
364 NIKOLAIDIS GEORGIOS AUTOVISION
365 NIKOLOU PARASKEVI  
366 NTAKKAS DIMITRIOS -
367 NTAVOULTZOPOULOS TASOS  
368 NTIKIADIS IOANNIS KASSIOS DIAS
369 NTOSKAS FILIPPOS -
370 NTOUMANIS IOANNIS  
371 NTOVA ELENI DROMEON TRIKALON
372 NTZEREME KYRIAKH ANEKSARTITI
373 OIKONOMOU ALEXANDROS  
374 OIKONOMOU KONSTANTINOS  
375 OUSTAMPASIDIS PANAGIOTIS ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
376 PANAGIOTOU APOSTOLOS  
377 PANAYIOTIDIS PANAYIOTIS  
378 PANTAZI KONSTANTINA MARATHONODROMOI SERRON
379 PANTOS DIMITRIOS XANTHI RUNNERS
380 PANTOUDIS ARISTIDIS XANTHI RUNNERS
381 PAPADAKIS ZACHARIAS  
382 PAPADIMITRIOU THOMAS APSD PIERIAS ZEYS
383 PAPADOPOULOS ANESTIS  
384 PAPADOPOULOS STEFANOS LYKOI KECHAGIOGLOU
385 PAPADOPOULOS GIORGOS XANTHI RUNNERS
386 PAPADOPOULOS STERGIOS LYKOI KEXAGIOGLOY
387 PAPADOPOULOS KONSTANTINOS LYKOI KEXAGIOGLOY
388 PAPADOPOULOS BASILEIOS VENUS FITNESS CLUB
389 PAPAGEORGIOU CHRISTOS VENUS FITNESS CLUB
390 PAPAGERAS ATHANASIOS S.D.Y.THESSALONIKIS
391 PAPAGIANNIS THEODOROS SYLLOGOS DROMEON IOANNINON
392 PAPALEJANDROU SOFIA KABALA
393 PAPALEXANDROU ANNA LYKOI KEXAGIOGLOY
394 PAPANDREOU VASILEIOS IRON TEAM
395 PAPASPYROU VASILIS SDYTH
396 PAPATRIANTAFYLLOU DIMITRIOS ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
397 PAPAZAXARIA MARTHA  
398 PAPOUTSOGLOU STRATOS  
399 PARASCHOU ANGELOS  
400 PARTHENOPOULOS MICHAIL S.D.Y.TH (STREMPENIOTES)
401 PASKOS AGGELOS   
402 PATKAS LAZAROS LYKOI KEXAGIOGLOY
403 PATSALAS GEORGIOS RODOPI BEARS
404 PATSIARIKAS DIMITRIS OLYMPUS TRT
405 PATSIATZIS IOANNIS SYLLOGOS DROMEON TRIKALLON
406 PAULIDOU EUDOKIA SDYM THIBAS
407 PAVLOS ELEFTHERIOS XANTHI RUNNERS
408 PAVLOU MARINA  
409 PECHLIVANIS THANASIS  
410 PECHTELIDIS ALEXANDROS  
411 PEKRIDES NIKOLAOS SYZATHLOS
412 PERIFANOS THEODOROS  
413 PETALAS KONSTANTINOS  
414 PETALOTIS KONSTANTINOS SDYTH
415 PETRIDIS MICHAEL  
416 PETSOS CHRISTOS OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
417 PODARAS DIMITRIS  
418 POLITAKIS PANAYIOTIS  
419 POLYCHRONIADIS ALEXANDROS THRACE NG
420 POLYCHRONIDIS IOANNIS IRON TEAM
421 POLYZOI MARIA  
422 PORFIROPOULOS DIMITRIS LAMPSI
423 POTOLIAS ANTONIS AVENGERS RUNNING TEAM - SCIENCETRAINING.GR
424 POURSANIDIS YIANNIS  
425 POYRSANIDOY ALIKI  
426 PRODROMOU CHRISTOS  
427 RITORAS PANAGIOTIS  
428 RIZIOTIS CHRISTODOULOS LYKOI KEXAGIOGLOY
429 ROIDOS DIMITRIOS  
430 ROUFOS IOANNIS  
431 ROUSSOS GEORGIOS DRYMOS RUNNING TEAM
432 SACHPAZIDIS GEORGIOS  
433 SACHPAZIDIS KYRIAKOS OFKA KSANTHIS
434 SACHPAZIDOU MARTHA  
435 SALAMPASIS ANASTASIOS  
436 SALTIDIS SAVVAS HOLISTERUN
437 SALVANOS IOANNIS KASSIOS DIAS
438 SANOZIDIS GEORGIOS  
439 SARAFIS NIKOS  
440 SARIANIDIS IOANNIS  
441 SARISOY - DIMITRIADIS EMINE EOS KOMOTINIS
442 SAVVAKIS THEODOROS  
443 SECHATIS NIKOS APS ARXILOXOS
444 SEITANIDIS ATHANASIOS  
445 SEPETSIS STAVROS CATE'S CROSSFIT
446 SETAT OGLOU UTKU  
447 SEVDINIDIS ANTHIMOS AVENGERS RUNNING TEAM - SCIENCETRAINING.GR
448 SGOURIS KONSTANTINOS CROSSFIT16
449 SIDERIDIS NIKOS IRON TEAM
450 SIDERIS GIORGOS  
451 SIDIROPOYLOS YIANNIS  
452 SIKALOS GIORGOS SYLLOGOS MARATHONODROMON N. SERRON
453 SIMEONIDIS NIKOS S.D.Y.TH. THESSALONIKIS
454 SIMEONIDOU ELPIDA IRON TEAM
455 SINTOUDIS XRISTOS  
456 SITSANIS NIKOLAOS  
457 SKANDALI MAIRY SYLLOGOS DROMEON IOANNINON
458 SKARLATIDIS GIWRGOS  
459 SKARLATIDOU ELENA  
460 SOFIANIDIS CHARALAMPOS  
461 SOGANTZIS DIMITRIS IRON TEAM
462 SOUFI ELENA  
463 SOUPIADIS CHRYSOSTOMOS OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
464 SOUPIADIS XRISOSTOMOS OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
465 SPIRIDIS KIRIAKOS OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
466 SPYRIDOPOULOS ILIAS RODOPI ADNENDURUN 100 MILES
467 STABULIS GEORGIOS SDY KILKIS
468 STAIKOS ANASTASIOS  
469 STAMOYLIS VASILIOS AO XRYSOYPOLHS
470 STAMPOULAKIS GEORGIOS  
471 STAVRIDIS TASOS AO XRYSOYPOLIS
472 STAVROPOULOS KOSTAS  
473 STEFANIDOU SOFIA  
474 STELIOS DELOGLU SDY KILKIS
475 STERGIADIS ANTONIO AVENGERS RUNNING TEAM - SCIENCETRAINING.GR
476 STERIS KOSTANTINOS RODOPI BEARS
477 STIMONIARIS ATHANASIOS E O S KABALAS
478 STOLTIDIS GIORGOS KOURKOURIKIS TRAINING GROUP
479 SYKOUDIS NIKOS IRON TEAM
480 SYNANAS IOANNIS XANTHI RUNNERS
481 SYRISTATIDOU CHARALAMPIA GYMNASTIRIO ELEMENT
482 TAKIS LAMBROS LAMPSI
483 TAKOPOULOS KONSTANTINOS ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
484 TAOUSANIDIS KONSTANTINOS CLAIN MAIN RUNNERS
485 TARNANAS APOSTOLOS  
486 TARNARAS ILIAS THRACE NG
487 TARROU KYRIAKI  
488 TASIOPOULOS KOSTAS  
489 TASIOS CHRISTOS SYL DROMEON TRIKALON
490 TASKOUDIS VASILIS SDYTH - LAMPSI
491 TENEKETZIS SIMEON SYLLOGOS MARATHONODROMON N. SERRON
492 TEPELIS CHRISTOS SEBAS ALEKSANDROYPOLIS
493 TERLEME DIMITRA SPARTAKOS
494 TERZOGLOU GIORGOS  
495 THEODORIDIS THEODOROS  
496 THEOFANAKIS FILIPPOS  
497 THEOFANIDIS IORDANIS O.M.G GIANNITSON
498 TOKA SOULTANA  
499 TONGIALIDIS XRISTOS A.P.S.D. PIERIAS ZEYS
500 TONOGLOY NATALI  
501 TOULIS IOANNIS SYLLOGOS MARATHONODROMON SERRON
502 TOURNANELIS KONSTANTINOS XANTHI RUNNERS
503 TRACHANOPOULOY IOANNA  
504 TRAVASAROS GIORRGOS LYKOI KEXAGIOGLOY
505 TRIANTAFILLIDIS GIORGOS  
506 TRIANTAFYLLIDIS ANDREAS  
507 TRIFILLIS DIMITRIS  
508 TRIPIS KYRIAKOS  
509 TSAGARIAN LENA STOIKOS TRAINING
510 TSAGKERAS GEORGIOS KOURKOURIKIS TRAINING GROUP
511 TSAGKOULI FANI ANEKSARTITI
512 TSAKALIDIS DIMITRIS -
513 TSAKILIVTHS NIKOS SYLOGOS,DROMEON,YGEIAS,THESSALONIKIS
514 TSAKIRIDIS PANTELIS  
515 TSAKIRIDIS VASILEIOS SDOEORDAIAS
516 TSAKIRIDIS HARALABOS KASIMIS TRAINING
517 TSAKMAKIS IOANNIS PIGASOS KSANTHIS
518 TSALIKOGLOY RAFAIL VENUS FITNESS CLUB
519 TSALIS ILIAS SYLLOGOS DROMEON IOANNINON
520 TSANIDIS KONSTADINOS  
521 TSARAFLIS KONSTANTINOS SPARTAKOS RODOPIS
522 TSEKME EUGENIA -
523 TSELIOS CHRISTOS  
524 TSERKEZIS MARIOS  
525 TSIAKIRIDIS PANAGIOTIS IRON TEAM
526 TSIKOULAS PARIS GYMNASTIRIO EY ZIN POLYGYROS
527 TSILOGEORGIS EMMANOYIL YPSARION TRAIL RUNNERS
528 TSIOLIS GIORGOS KASSIOS DIAS
529 TSIRIPIDIS PANTELIS A.P.S.D. PIERIAS ZEYS
530 TSIROS KONSTANTINOS  
531 TSITSOS NIKOLAOS OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
532 TSITSOS EVAGGELOS F.O.S. STAVROU
533 TSOCHAS DIMITRIOS  
534 TSOKRIS ARISTOTELIS  
535 TSOLAKI KASSI  
536 TSOLAKIDIS PANAGIOTIS XANTHI RUNNERS
537 TSOLAKIDOU ELENI XANTHI RUNNERS
538 TSOLAKIS DIMITRIOS EOS KOMOTINIS
539 TSONIDIS ORESTIS SYLLOGOS DROMEON YGEIAS THESSALONIKIS
540 TSORMPATZIDIS MARIOS XANTHI RUNNERS
541 TSOUKALA ARISTEA LYKOI KEXAGIOGLOY- ETHNIKOS ALEKS/POLIS
542 TSOURAKIS ALEXANDROS  
543 TZAKIDIS SAVVAS KABALA
544 TZAKOS ALEXANDROS OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
545 TZIAKAS FOTIS SYLLOGOS DROMEON YGEIAS LAGKADA
546 TZIMAS STERGIOS SYLLOGOS MARATHONODROMON N. SERRON
547 TZORTZIS PANAGIOTIS XANTHI RUNNERS
548 TZOURELAS PANAGIOTIS HOLISTERUN
549 VAFEIADIS THEODOROS VENUS FITNESS CLUB
550 VAGENAS ALEXANDROS LYKOI KEXAGIOGLOY
551 VAGIANOS MICHAIL XANTHI RUNNERS
552 VAKRATSAS FOTIS  
553 VARELIDIS KONSTANTINOS  
554 VARIAS DIAMANTIS  
555 VARIAS PARASXOS  
556 VASDEKIS APOSTOLOS VENUS FITNESS CLUB
557 VASILKARIDIS IOANNIS SYL. MARATHONODROMON SERRON
558 VERIKOUKIS DIMITRIS KRAV MAGA - KARATE ALEXPOLIS
559 VERTEOURIS DIONYSIS SEBAS KABALAS
560 VERVEROGLOU ATHANASIOS THE BIKE STORE VERVEROGLOU
561 VIDOURAS CHRISTOS  
562 VIZIKIDIS PANAGIOTIS XANTHI RUNNERS
563 VLACHADONI KATERINA ORAMA
564 VLACHOPOULOS IOANNIS  
565 VLAVIANOU SOFIA  
566 VOGIATZIS IOANNIS PATOSMOU
567 VOURDOGLOU DIMITRIS TYCHERO RUNNING TEAM
568 VOUTSAS CHARALAMPOS OMADA MARATHONIOY GIANNITSON
569 VOUTSILAS VAGGELIS  
570 VOUTSILAS GIORGOS  
571 XANTHOPOULOS PANDELIS  
572 XIROMERISIOS VAIOS ANEKSARTITOS
573 XOKIA LINTITA ANEKSARTITI
574 YAGCI MUSTAFA BURSA MASTERLER ATLETİZM KULÜBÜ
575 ZACHOS IOANNIS  
576 ZAFEIRIS DIMITRIOS S.K.A.METEORON
577 ZAKOS GIANNIS  
578 ZAMPRAS ATHANASIOS  
579 ZAPRIS VASILIS  
580 ZERVAS KONSTANTINOS MARATHONION MAKEDONIAS
581 ZIKOS NIKOLAOS OREIBATIKOS DRAMAS
582 ZLATKOY DIMITRA XANTHI RUNNERS
583 ZORMPALAS GEORGIOS  

Δυνατότητα εγγραφών το Σαββατοκύριακο του Αγώνα

Η προθεσμία για τις δηλώσεις συμμετοχής στον 2ο Δημοκρίτειο Ημιμαραθώνιο Ξάνθης έχει λήξη την Τετάρτη 18 Νοεμβρίου αλλά με δεδομένη την «έκρηξη» ενδιαφέροντος των τελευταίων ημερών, η Οργανωτική Επιτροπή αποφάσισε να δοθεί η δυνατότητα μεμονωμένων εγγραφών για τον Ημιμαραθώνιο και για τον αγώνα των πέντε χιλιομέτρων, το Σάββατο 28 Νοεμβρίου και την ημέρα του αγώνα δύο (2) ώρες πριν την εκκίνηση στην αφετηρία στη γραμματεία του αγώνα. Οι εγγραφές θα γίνονται στην Κεντρική πλατεία σε διαμορφωμένο χώρο μπροστά στην είσοδο του Δημαρχείου. Για λόγους οργάνωσης η μέγιστη δυνατότητα εγγραφής δεν θα υπερβαίνει τον αριθμό των πενήντα (150) εγγραφών για τον κάθε ένα από τους παραπάνω αγώνες. Οι εγγράφοντες δεν θα έχουν την δυνατότητα της αναγραφής του ονοματεπώνυμου τους κάτω ακριβώς από τον προσωπικό αριθμό συμμετοχής τους και την δυνατότητα παροχής μπλούζας.

Η γραμματεία θα εξυπηρετεί τους παραπάνω δρομείς τις παρακάτω ώρες.
Σάββατο 28 Νοεμβρίου 2015 :10.00 έως 13:00 και 17:00 έως 21:00
Κυριακή 29 Νοεμβρίου 2015 : (2) ώρες πριν την εκκίνηση.

Η Οργανωτική Επιτροπή είναι ιδιαίτερα ικανοποιημένη για την πολύ μεγάλη ανταπόκριση και συμμετοχή των δρομέων και ειδικά για την τεράστια συμμετοχή των ομάδων, τόσο των συλλόγων δρομέων όσο και των αθλητικών φορέων – Γυμναστηρίων της Πόλης μας. Για περαιτέρω πληροφορίες μπορείτε να ενημερωθείτε λεπτομερώς στο δικτυακό τόπο της διοργάνωσης: http://www.xanthirunners.gr/el/

Εκ της Οργανωτικής επιτροπής του αγώνα